Hlavní navigace

Unikl vám start nové slovenské televize Wau? Podívejte se na video

15. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Novou stanici je možné přirovnat částečně k Primě love a slovenské Doma, najdeme v ní i prvky lifestylového kanálu MTV. Je určená především pro mladé ženy z velkých měst.

Naprosto standardně, tedy bez zbytečných proslovů a oslavných vyjádření zástupců TV Joj přímo ve vysílání, proběhl dnes ráno úderem šesté hodiny start nového televizního neplaceného programu Wau. Až do poslední chvíle zde mohli zájemci, respektive spíše zájemkyně, vidět rotující promo smyčku, která se skládá jak z jednotlivých identů stanice, tak z ukázek z připravovaných pořadů. V 6:00 se objevila znělka reprízované slovenské Miss 2013, kterou provázel Leoš Mareš, a začalo samotné vysílání.

MMF24

NEPŘEHLÉDNĚTE: Wau TV, třetí program Jojky, spustil promo smyčku v DVB-T. Naladí ji i na Moravě

České republice mohli být u startu televize buďto diváci prostřednictvím pozemního nebo satelitního vysílání. Jak operátor Towercom, tak i lucemburská společnost SES připojily signál této stanice do distribuce už v pátek. Nejprve se program objevil v nabídce prvního slovenského DVB-T multiplexu, který mohou diváci na západě republiky zachytit z vysílače Velká Javorina, o několik hodin později byla promo smyčka zařazena i do nabídky satelitního operátora Skylink, a to na karty ICE a Irdeto. Na Slovensku stanici šíří i kabeloví a IPTV operátoři.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).