Hlavní navigace

Universal Channel od dnešního dne s novým vizuálem, logem, mottem i webem

5. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Stanice zatím nadále používá původní obrazový formát 4:3. Kdy program přejde na poměr stran 16:9, zatím není známo. Na českém trhu působí tato značka od září 2010.

Výrazné změny ve svém vizuálu dnes provedla tematická stanice Universal Channel z rodiny společnosti Universal Networks. Program se oblékl do kompletně nového grafického vizuálu, který je patrný ve vysílání na každém kroku, tedy počínaje logem a konče upoutávkami. Dominantní barvou je nyní fialová. Stanice taktéž používá nové motto „100% s charakterem“. Při této příležitosti se ve vysílání objeví i nový seriál Prozíravost. Diváci se s ním budou moci vídat každou neděli v 21 hodin. Jediné, co zůstalo původní, je formát obrazu. Ten je bohužel nadále 4:3.

cyber-obecný tip

NEPŘEHLÉDNĚTE: Do Česka míří nové kanály: HBO 2, HBO Comedy a Cinemaxy budou konečně v HD

Sázíme na náš nový unikátní styl, protože věříme, že silné postavy s charakterem diváky přitahují k jejich opětovnému sledování, uvedl nedávno při příležitosti představení nového grafického vizuálu výkonný viceprezident marketingu NBC Universal International Television Lee Raftery a dodal: Nové logo, vizuální podoba a slogan “100% s charakterem” jsou jednoduché a intuitivní a umožňují nám oslovit diváky po celém světě a maximalizovat potenciál této globální značky. Změna grafického vizuálu se týká také webových stránek stanice na adrese http://www.universalchanneltv.cz/.

Nové webové stránky tématického kanálu Universal Channel
Autor: repro foto universalchanneltv.cz

Nové webové stránky tématického kanálu Universal Channel

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.