Hlavní navigace

Universal Channel od dnešního dne s novým vizuálem, logem, mottem i webem

5. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Stanice zatím nadále používá původní obrazový formát 4:3. Kdy program přejde na poměr stran 16:9, zatím není známo. Na českém trhu působí tato značka od září 2010.

Výrazné změny ve svém vizuálu dnes provedla tematická stanice Universal Channel z rodiny společnosti Universal Networks. Program se oblékl do kompletně nového grafického vizuálu, který je patrný ve vysílání na každém kroku, tedy počínaje logem a konče upoutávkami. Dominantní barvou je nyní fialová. Stanice taktéž používá nové motto „100% s charakterem“. Při této příležitosti se ve vysílání objeví i nový seriál Prozíravost. Diváci se s ním budou moci vídat každou neděli v 21 hodin. Jediné, co zůstalo původní, je formát obrazu. Ten je bohužel nadále 4:3.

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

NEPŘEHLÉDNĚTE: Do Česka míří nové kanály: HBO 2, HBO Comedy a Cinemaxy budou konečně v HD

Sázíme na náš nový unikátní styl, protože věříme, že silné postavy s charakterem diváky přitahují k jejich opětovnému sledování, uvedl nedávno při příležitosti představení nového grafického vizuálu výkonný viceprezident marketingu NBC Universal International Television Lee Raftery a dodal: Nové logo, vizuální podoba a slogan “100% s charakterem” jsou jednoduché a intuitivní a umožňují nám oslovit diváky po celém světě a maximalizovat potenciál této globální značky. Změna grafického vizuálu se týká také webových stránek stanice na adrese http://www.universalchanneltv.cz/.

Nové webové stránky tématického kanálu Universal Channel
Autor: repro foto universalchanneltv.cz

Nové webové stránky tématického kanálu Universal Channel

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).