Hlavní navigace

UPC: Je jedno, jak se signál dopraví, důležitá je jeho kvalita

25. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

25. 9. 2009

Václav Bartoň, generální ředitel UPC ČR, na středečním setkání zaměstnanců a provozovatelů kabelových společností v Nymburce řekl, že do budoucna bude úplně jedno, jak se signál k divákovi dopraví, důležité však bude, aby byl v dostatečné kvalitě. Progresivní zákazník je ten, kterého si musíme po roce 2012 udržet. To nás odliší do budoucna od jiných platforem, dodal Petr Bárta, ředitel společnost ElsatČeských Budějovic.

Petr Opletal ze společnosti Rio Media přiznal, že mnoho zákazníků, kteří si nechali digitální kabel od nich, zachovalo také analogový příjem, aby ho mohli využít i u dalších televizorů. Po ukončení digitalizace sítě se nám výrazně daří zvýšit nárůst zisku od stávajících zákazníků. Lidé jsou ochotni více platit a jsou schopni si pořizovat i různé balíčky a doplňkové služby. Interaktivita je to, co potřebujeme, uvedl Petr Opletal ze skupiny Rio Media.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.