Hlavní navigace

UPC mělo výpadek, někteří klienti byli offline

Jiří Macich ml.

Někteří čtenáři nám dnes hlásili výpadek internetového připojení přes kabelového poskytovatele UPC, jehož tiskový mluvčí, František Malina, nám problémy potvrdil. Na vině prý byla porouchaná klimatizace, což vedlo k přehřání hardwaru, takže někteří klienti skutečně byli v dopoledních hodinách offline. Problém se však údajně netýkal celé sítě. K nám se od zákazníků UPC dostaly informace o nedostupnosti připojení v některých částech Prahy a Ostravy. Podle Františka Maliny by teď už zase mělo vše…

Někteří čtenáři nám dnes hlásili výpadek internetového připojení přes kabelového poskytovatele UPC, jehož tiskový mluvčí, František Malina, nám problémy potvrdil. Na vině prý byla porouchaná klimatizace, což vedlo k přehřání hardwaru, takže někteří klienti skutečně byli v dopoledních hodinách offline. Problém se však údajně netýkal celé sítě. K nám se od zákazníků UPC dostaly informace o nedostupnosti připojení v některých částech Prahy a Ostravy. Podle Františka Maliny by teď už zase mělo vše být v pořádku.

Našli jste v článku chybu?
1. 4. 2008 9:47
hwsoft (neregistrovaný)
Tak dneska pro jistotu nejde celej Liberec, UPC s sebou vzalo i Cesnet, Coprosys a dalsi. Bohuzel i nas FreeNet je down :(. Jeden malej pozar na cetru kde jsou optiky (proc tam nemaji SHZ to nechapu) a je mrtvo :(.
2. 4. 2008 22:17
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Protoze nadrazi palili koleje a prepalili veskerou optiku do Liberce....UPC si konektivitu jen bere....do Liberce kabel nema.