Hlavní navigace

UPC nabídne nejdelší zpětné zhlédnutí i v Česku. Na Slovensku už je

18. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Diváci interaktivní televize Horizon budou moci bezplatně sledovat i pořady, které byly odvysílány před týdnem. Začne se už v květnu.

Zpětné zhlédnutí bude nejprve dostupné na 48 stanicích s nejvyšší sledovaností, do budoucna ale kabelová společnost plánuje spuštění této funkce na všech kanálech. Obsluha prý bude velice jednoduchá. Postačí vyvolat programového průvodce EPG, vyhledat jakýkoli zmeškaný pořad označený ikonou pro zpětné sledování a spustit. Pro zpětné sledování je však nezbytné propojit HD Mediabox a modem kabelem.

Naším cílem je zákazníkům sledování pořadů ještě více zpříjemnit a zjednodušit. S interaktivní televizí od UPC končí doba, kdy byli zákazníci svázáni televizním programem. V klidu teď mohou zasednout k televizi, kdy se jim to hodí, a pustit si svůj oblíbený pořad od začátku. Ať už začal před 10 minutami, předevčírem, nebo před týdnem a třeba i přeskákat reklamy. Navíc se nemusí vázat na televizi – mohou se dívat na mobilu, tabletu nebo notebooku, říká Jan Kohout, marketingový ředitel UPC.

K TÉMATU: UPC spouští vylepšený Horizon i na Slovensku, včetně zpětného zhlédnutí pro 7 dnů

UPC spouští podporu pro Chromecast a Apple TV

Cloud23

UPC Horizon, resp. Horizon Go - ikona zpětného zhlédnutí pro až 7 dnů.
Autor: UPC

UPC Horizon, resp. Horizon Go – ikona zpětného zhlédnutí až pro 7 dnů.

Na přibližně 140 tisících tzv. HD Mediaboxech bude funkce Zpětného zhlédnutí pro 7 dnů spouštěna postupně, a to v průběhu května a června. Na tzv. HD DVR Mediaboxy pak přijde v průběhu podzimu.

Zpětné zhlédnutí v délce 168 hodin kabelová společnost zpřístupnila i pro všechny uživatele mobilní televize Horizon Go. Tady sice nebyl termín zprovoznění služby oznámen, ale co jsem stihl zjistit, zavádí se už nyní. Podíváme se mu brzy na zoubek…

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).