Hlavní navigace

UPC představilo novou nabídku připojení pro firmy

10. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kabelový operátor UPC dnes představil přebudovanou nabídku služeb pro malé a střední firmy a živnostníky. Má pro ně připraveny tři tarify pro vysokorychlostní připojení k Internetu. Nejlevnější UPC Fiber Business 15 s maximální rychlostí downloadu 15 Mbit/s a rychlostí uploadu až 3 Mbit/s vyjde na 499 korun měsíčně bez DPH. Za 666 korun měsíčně bez DPH mohou firmy a živnostníci získat tarif UPC Fiber Business 40 s rychlostí downloadu až 40 Mbit/s a s maximální rychlostí uploadu až 4 Mbit/s.…

Kabelový operátor UPC dnes představil přebudovanou nabídku služeb pro malé a střední firmy a živnostníky. Má pro ně připraveny tři tarify pro vysokorychlostní připojení k Internetu. Nejlevnější UPC Fiber Business 15 s maximální rychlostí downloadu 15 Mbit/s a rychlostí uploadu až 3 Mbit/s vyjde na 499 korun měsíčně bez DPH. Za 666 korun měsíčně bez DPH mohou firmy a živnostníci získat tarif UPC Fiber Business 40 s rychlostí downloadu až 40 Mbit/s a s maximální rychlostí uploadu až 4 Mbit/s. Nejvyšší tarif nese označení UPC Fiber Business 110 a za 999 korun měsíčně bez DPH zahrnuje připojení o maximální rychlosti downloadu 110 Mbit/s a uploadu až 10 Mbit/s.

Všechny tři tarify počítají s jednou pevnou IP adresou již v ceně. K UPC Fiber Business 15 a UPC Fiber Business 40 poskytovatel zajišťuje pět veřejných IP adres. K UPC Fiber Business 110 pak deset veřejných IP adres. Nová nabídka je založena na vyhodnocení téměř roční úspěšné existence B2B služeb pro tento segment trhu. Více odpovídá poptávce ze strany firem, uvedl Václav Bartoň, generální ředitel UPC. K připojení k Internetu UPC firmám ještě poskytne prostor pro webovou prezentaci a až deset e-mailových schránek a ještě jednu licenci k bezpečnostnímu řešení SmartGuard. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).