Hlavní navigace

UPC představuje portfólio služeb pro firmy a živnostníky

Jiří Macich ml.

Společnost UPC představila nové balíčky telefonních a datových služeb pro firmy a živnostníky. Již dříve jsme vás informovali, že právě na tento segment se chce UPC více zaměřit a profilovat se tak jako klasický telekomunikační operátor. Živnostníky a malé firmy do deseti zaměstnanců chce oslovit službu UPC Talent zahrnující připojení k Internetu (s rychlostní downloadu až 10 Mbit/s a s uploadem až 1,5 Mbit/s) a dvě telefonní linky s paušálem ve výši 1 Kč. Pro živnostníky a malé firmy je též…

Společnost UPC představila nové balíčky telefonních a datových služeb pro firmy a živnostníky. Již dříve jsme vás informovali, že právě na tento segment se chce UPC více zaměřit a profilovat se tak jako klasický telekomunikační operátor. Živnostníky a malé firmy do deseti zaměstnanců chce oslovit službu UPC Talent zahrnující připojení k Internetu (s rychlostní downloadu až 10 Mbit/s a s uploadem až 1,5 Mbit/s) a dvě telefonní linky s paušálem ve výši 1 Kč. Pro živnostníky a malé firmy je též připravena služba UPC Master zahrnující symetrické připojení k Internetu (s rychlostí až 2 Mbit/s) a opět dvě telefonní linky s paušálem ve výši 1 Kč.

Marcom

Náročnější firemní klientele hodlá UPC nabídnout služby jako je například přímé propojení více pracovišť, virtuální pobočkové ústředny, národní i mezinárodní VPN, záložní poštovní servery, zajištění zahraniční konektivity (IP transit), umístění a připojení serverových farem. Nové služby a jejich technické zázemí jsme pečlivě připravovali a testovali více než rok, říká Václav Bartoň, generální ředitel UPC.

Nové služby mohou být kvalitní a zároveň cenově dostupné proto, že disponujeme vlastní sítí a aplikujeme jednotnou technologii. Současně umíme připravit a kompletně zabezpečovat individuální služby ušité na míru a s ohledem na budoucí růst, a to i podnikatelům a firmám, které nedisponují vlastními IT pracovníky. Těm také umíme zabezpečit nadstandardní servis, tvrdí Václav Bartoň. UPC kvůli tomu nabírá nové lidi. Celkem kvůli zaměření na novou cílovou skupinu vznikne 65 nových pracovních míst. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
8. 6. 2009 20:43
Anthon (neregistrovaný)
Pozor vsem. To neni za 1CZK/mes. To je za 690 neboli 490 za bezny 10/1,5 + 200 za dve tel. linky ktery snad dneska uz nikdo nepouziva!!! At zije marketing.
8. 6. 2009 21:04
skritkuv.blog.lupa.cz (neregistrovaný)
Take souhlasim. Za poslednich 6 tydnu je tolik vypadku jako za 4 roky, co jsem u nich, dohromady nebylo.