Hlavní navigace

UPC spolupracuje s Českým rozhlasem. Divákům nabízí diskusi Studio Česko

Lukáš Polák

Od března se na kabelovém kanálu UPC Express, který je exkluzivně dostupný pouze u operátora UPC Česká republika, začal objevovat diskusní formát Českého rozhlasu Česko.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Od března se na kabelovém kanálu UPC Express, který je exkluzivně dostupný pouze u operátora UPC Česká republika, začal objevovat diskusní formát Českého rozhlasu Česko s názvem Studio Česko. Oba subjekty zdůraznily, že spolupráce je bezplatná. Z rozhlasových vln znají posluchači Studio Česko již od roku 2006. Pravidelně jim přináší rozhovory s osobnostmi z oblasti politiky, ekonomiky, byznysu a dalších oborů.

WT100 obecný tip

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rádio Česko rozšířilo program o šest nových pořadů

Jde o ukázkový příklad oboustranně prospěšné spolupráce veřejnoprávního a soukromého média. Český rozhlas dostal další zajímavou platformu pro šíření a propagaci svého programu a UPC kvalitní pořad, který obohatí programovou nabídku, uvedl šéfredaktor Rádia Česko Václav Sochor. Studio Česko považuji i díky profesionálním moderátorům za jednu z nejkvalitnějších diskusí ve vysílání Českého rozhlasu, a proto mě těší, že ji můžeme zprostředkovat našim klientům také obrazem, dodal Václav Bartoň, šéf kabelového operátora UPC, který přináší pořad v několika reprízách.