Hlavní navigace

UPC zařadila do kabelu smyčku Smíchova. Ten zveřejnil program na první tři dny

14. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Smíchov opráší mnohokrát reprízovaný sitcom Ženatý se závazky, Krok za krokem, Toma a Jerryho a další pořady z 90. let, včetně zábavy s dvojicí Genzer – Suchánek

Propagační smyčku nové zábavné televize Smíchov, šestého kanálu televize Nova, dnes do svojí programové nabídky zařadila největší tuzemská kabelová společnost UPC. „Dočasně je na pozici 118. V příštím týdnu bude dostupná i v našem DVB-T,“ řekl serveru DigiZone.cu mluvčí společnosti Juraj Gerbery. Smíchov zároveň zveřejnil na svém webu programové schéma pro první tři dny vysílání, tedy na 23. až 25. prosince. Vyplývá z něj, že se zaměří především na zábavné pořady z archivu – ať už původní, nebo akviziční.

K TÉMATU: Smíchov má v multiplexu 4 novou propagační smyčku s upoutávkami pořadů

O vánočních svátcích bude Smíchov vysílat 12 hodin denně. Program bude začínat okolo desáté hodiny dopoledne a končit o půlnoci. Z archivních pořadů Novy se na Smíchovu objeví v několika rotacích zábavné pořady, v nichž vystupují baviči Richard Genzer a Michal Suchánek, působí už druhý rok na konkurenční Prima family v improvizační show Partička. Na Smíchově se s nimi diváci setkají v reprízovaných pořadech Tele Tele a Mr. GS.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: Smíchov, šestý kanál Novy, odstartuje den před Štědrým dnem

Jinak Smíchov sází na mnohokrát reprízované americké sitcomy Ženatý se závazky, Krok za krokem, ale i animované dětské seriály Tom a Jerry, Méďa Béďa, Scooby-Doo a další. Z programu na první tři dny vysílání vyplývá, že Smíchov bude každý večer vysílat film, který bude začínat ve 20:45. Před ním stačí od 20:00 odehrát dva americké sitcomy. Primární distribuční platformou Smíchova bude celoplošný pozemní multiplex 4, objeví se i nabídkách kabelových společností, ale dosud se nedohodl s žádnou satelitní platformou.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.