Hlavní navigace

Úschovna.cz podporuje GoPay a přináší i další novinky

Jiří Macich ml.

Úschovna.cz, česká služba pro sdílení i objemných souborů prostřednictvím Internetu, přišla s několika novinkami pro pravidelné uživatele. V nové sekci pro registrované uživatele lze nyní prostřednictvím webového rozhraní monitorovat veškeré své datové zásilky. Ze sekce pro registrované uživatele se i jednodušeji posílají nové datové zásilky. Automaticky se vyplní e-mailová adresa odesílatele. Adresy příjemců je možné vybrat z integrovaného adresáře. Podporována je i práce se skupinami kontaktů…

Úschovna.cz, česká služba pro sdílení i objemných souborů prostřednictvím Internetu, přišla s několika novinkami pro pravidelné uživatele. V nové sekci pro registrované uživatele lze nyní prostřednictvím webového rozhraní monitorovat veškeré své datové zásilky.

Ze sekce pro registrované uživatele se i jednodušeji posílají nové datové zásilky. Automaticky se vyplní e-mailová adresa odesílatele. Adresy příjemců je možné vybrat z integrovaného adresáře. Podporována je i práce se skupinami kontaktů. 

Platby za nadstandardní služby již není nutné provádět výhradně přes Premium SMS. Služba Úschovna.cz nově podporuje platební systém GoPay.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?