Hlavní navigace

Úterní TV tipy: Humoriády Felixe Holzmana, Nenapravitelný a O princezně Jasněnce

22. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Max, 20:15 – akční film Hon na ponorku - Nanejvýš sofistikovaný nejnovější model ruské jaderné ponorky „Rudý říjen“ vyplouvá směrem k americkým břehům. Existují obavy, že zaútočí. Analytik CIA Jack Ryan je ale toho názoru, že kapitán má s ponorkou zcela jiné záměry. Americký akční film (1990)

  • Nova, 20:20 – pohádka O princezně Jasněnce a létajícím ševci - Ševcovský tovaryš Jíra a princezna Jasněnka se mají rádi, ale zlá čarodějnice jim jejich lásku nepřeje. Československá pohádka (1987)

  • ČT 2, 21:40 – komedie Nenapravitelný -Bláznivá francouzská komedie o neodolatelném podvodníkovi, který narazí na nečekaného protivníka – lásku. Francouzská komedie (1975)

cif-tip-firmy

  • Prima, 22:10 – romantická komedie Notting Hill - Slavná hollywoodská herečka Anna sklízí po světě samé úspěchy. Právě přijela do Anglie propagovat svůj nový film, když potká nenápadného knihkupce Williama. Americko-britská romantická komedie (1999)

  • ČT 1, 23:00 – scénky Humoriády Felixe Holzmana – U pokladny aneb Včera, dnes a zítra a jiné klasické scénky oblíbeného českého komika. Československý zábavný pořad (1985)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.