Hlavní navigace

Už zítra: VI. kulatý stůl DigiZone.cz o vypínání analogu

30. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 3. 2009

ON LINE REGISTRACE ÚČASTNÍKŮ UVNITŘ Vypnou komerční televize Nova a Prima poslední dubnový den zemské analogové vysílání z pražského vysílače na Žižkově? Na tuto otázku zatím není jednoznačná odpověď, nicméně už zítra se jí pokusíme najít na konferenci VI. kulatý stůl Digizone.cz.

PODROBNOSTI O VI. KULATÉM STOLU DIGIZONE.CZ – ÚTERÝ 31.3.2009, HOTEL JALTA, VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ, PRAHA

Hned první blok konference se bude věnovat právě dubnovému vypínání analogového televizního vysílání v Praze a vystoupí v něm techničtí ředitelé Novy a Primy Ivo Ferkl a Patrik Slavík. Hned v následujícím bloku věnovaném plnoformátovým televizím pak vystoupí i generální ředitelé obou televizí: za Novu Petr Dvořák a za Primu Patrik Slavík.

MM AI t

Předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) Pavel Dvořák se dokonce připravuje na možnost, že by obě stanice analogové vysílání ze Žižkova zachovaly i po 1. květnu, a hodlá se v tom případě písemně obrátit na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), aby těmto televizím odebrala kompenzační licence pro celoplošné zemské digitální vysílání programů Nova Cinema a Prima Cool.

Pokud vás zajímá tento problém a chcete znát vyústění, zaregistrujte se na zítřejší konferenci serveru Digizone.cz. Příslušný formulář najdete zde.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).