Hlavní navigace

Už zítra: VI. kulatý stůl DigiZone.cz o vypínání analogu

30. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

30. 3. 2009

ON LINE REGISTRACE ÚČASTNÍKŮ UVNITŘ Vypnou komerční televize Nova a Prima poslední dubnový den zemské analogové vysílání z pražského vysílače na Žižkově? Na tuto otázku zatím není jednoznačná odpověď, nicméně už zítra se jí pokusíme najít na konferenci VI. kulatý stůl Digizone.cz.

PODROBNOSTI O VI. KULATÉM STOLU DIGIZONE.CZ – ÚTERÝ 31.3.2009, HOTEL JALTA, VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ, PRAHA

Hned první blok konference se bude věnovat právě dubnovému vypínání analogového televizního vysílání v Praze a vystoupí v něm techničtí ředitelé Novy a Primy Ivo Ferkl a Patrik Slavík. Hned v následujícím bloku věnovaném plnoformátovým televizím pak vystoupí i generální ředitelé obou televizí: za Novu Petr Dvořák a za Primu Patrik Slavík.

MKT nástroje 2 tip

Předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) Pavel Dvořák se dokonce připravuje na možnost, že by obě stanice analogové vysílání ze Žižkova zachovaly i po 1. květnu, a hodlá se v tom případě písemně obrátit na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), aby těmto televizím odebrala kompenzační licence pro celoplošné zemské digitální vysílání programů Nova Cinema a Prima Cool.

Pokud vás zajímá tento problém a chcete znát vyústění, zaregistrujte se na zítřejší konferenci serveru Digizone.cz. Příslušný formulář najdete zde.