Hlavní navigace

V Berlíně vrcholí mezinárodní veletrh IFA

2. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 9. 2008

Shrnující článek o berlínském veletrhu IFA, který se koná právě v těchto dnech a zítřkem vrcholí, přinesl server časopisu Marketing&Media. Na ploše přibližně 17 fotbalových hřišť se akce účastní více než 1200 vystavovatelů. Tentokrát veletrhu dominují zejména úzké LCD televizory s gigantickou obrazovkou a miniaturní televizní mobily. Do Berlína se sjeli vystavovatelé celkem z třiašedesáti zemí světa, což je oproti loňskému roku nárůst o dvojnásobek.

ČTĚTE TAKÉ: Další nekódovaný HD program na satelitu odstartuje koncem týdne

Nejvýznamnější pokrok předvedla podle serveru MaM.cz společnost Sony, když odhalila svůj model Bravia, nejtenčí obrazovku na světě, která díky tloušťce 9,9 milimetru téměř splývá se zdí. Kromě televizorů a audiotechniky zaměřili výrobci pozornost i na navigační zařízení. Zkrátka prý ale nepřijdou ani ženy, protože na veletrhu IFA jsou představovány také spotřebiče pro domácnost zaměřené na zdravou výživu a více pohodlí.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).