Hlavní navigace

V červenci končí podpora Windows Vista s SP1

23. 5. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Microsoft připomněl, že v úterý 12. července 2011 vyjdou poslední záplaty pro systém Windows Vista s prvním servisním balíčkem (SP1). Po tomto datu budou podporována jen Windows Vista s druhým či případně pozdějším servisním balíčkem. Podpora původních Windows Vista bez servisního balíčku skončila již v loňském roce.

Microsoft připomněl, že v úterý 12. července 2011 vyjdou poslední záplaty pro systém Windows Vista s prvním servisním balíčkem (SP1). Po tomto datu budou podporována jen Windows Vista s druhým či případně pozdějším servisním balíčkem. Podpora původních Windows Vista bez servisního balíčku skončila již v loňském roce.

Uživatelé systému Windows Vista, kteří budou chtít nadále dostávat bezpečnostní a jiné aktualizace, musí nyní nainstalovat druhý servisní balíček. Ten si lze zdarma stáhnout přes Windows Update a jeho kompletní instalační balíček naleznete třeba také na našem sesterském serveru Slunečnice.cz

Zdroj: Small Business Blog from Microsoft

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.