Hlavní navigace

V Plzni právě probíhá seminář k digitalizaci

28. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 5. 2009

Národní koordinační skupina pro digitální vysílání a České Radiokomunikace dnes pořádají v Plzni odborný seminář pro společnosti zabývající se televizními anténními systémy. Seminář je určen pro společnosti zabývající se televizními anténními systémy. Místem konání je konferenční sál hotelu Purkmistr Pivovarský dvůr Plzeň. Účast na semináři potvrdili zástupci Národní koordinační skupiny, České televize, Českých Radiokomunikací a další odborníci, upozornil šéf NKS Zdeněk Duspiva na svém blogu.

Kromě toho připomíná, že za týden je setkání se starosty a zástupci komunální sféry v Karlovarském a Plzeňském kraji a poté v dalších dnech společná tisková konference přímo v Plzni. „Jsou připraveny veřejné soutěže na doplňující prvky kampaně i tendry na nosné části kampaně až do vypnutí v roce 2012. Vycházejí PR články a rozhovory pro dotčené oblasti a do tisku jdou aktualizované tiskové a další informační materiály,“ dodává Duspiva.

ICTZ23

K TÉMATU: Oddálí se vypnutí analogu na Plzeňsku kvůli sněmovním volbám?

Plzeň je druhou územní oblastí, kde dojde k úplnému vypnutí analogového vysílání ke dni 30. září. Podle Technického plánu přechodu bude letos následovat ještě pražský vysílač Cukrák (31. října), který svým signálem zásobuje střední Čechy.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.