Hlavní navigace

V pondělí začíná tenisový Wimbledon. Nabídne ho Nova Sport a internetové Voyo

22. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nejslavnější grandslamový tenisový turnaj světa začíná v pondělí, Petra Kvitová se na něm pokusí obhájit svůj loňský titul

Dvoutýdenní maratón přenosů z tenisového Wimbledonu, nejslavnějšího grandslamového turnaje, nabídne od pondělí placený kabelový a satelitní kanál Nova Sport a internetová videoslužba Voyo, již rovněž provozuje televize Nova. „Až na výjimky začínáme každý den ve 12:30 a tenisové menu se zastaví až s tmou, která na areál v All England Clubu padne, tedy zhruba ve 21:45 českého času. Každý den od 23:30 pak nabídneme tradiční hodinové zpravodajství,“ upozornila Nova v oficiální tiskové zprávě.

MM socky3

K TÉMATU: Nova a Nova Sport získaly práva pro tenisový Wimbledon do roku 2014

Turnaj potrvá až do 8. července a je pravděpodobné, že stejně jako v uplynulých letech Nova zařadí finálová utkání na svůj hlavní, neplacený program. "V roce 2010 svědčila londýnská tráva Tomáši Berdychovi, který přes Federera a Djokoviče postoupil až do finále, kde ale podlehl Nadalovi. Loni zazářila Petra Kvitová, když perfektní turnaj završila finálovou výhrou nad Marií Šarapovovou a získala dosud největší titul své kariéry. I letos jsou Berdych s Kvitovou nejžhavějšími českými želízky,“ upozorňuje Nova, i když Čechům se na přípravných turnajích moc nedařilo.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.