Hlavní navigace

V pozemním vysílání začala testovat nová televize Prima Max

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTO – Zájemci v jižních Čechách se Primy Max dočkají až koncem listopadu, na Ostravsku pak až 1. února 2016. Důvodem je pozdější přesun regionálních TV do jiné sítě.

Doba čtení: 1 minuta

Úderem šesté hodiny ranní byl dnes v multiplexu 3 zahájen testovací provoz nové televize Prima Max, která odstartuje přesně za týden, v pátek 20. listopadu, premiérou amerického filmu Vlk z Wall Street. Pátý kanál společnosti FTV Prima nabídne nejen snímky ze zahraniční i domácí produkce, ale také některé seriály a zajímavým zpestřením bude i slovenská tvorba. V multiplexu 3 byla Prima Max zařazena vedle svých sesterských stanic, tedy Primy love a Primy Zoom. Prima a Prima Cool jsou součástí multiplexu 2.

Prima Max spustila v multiplexu 3 promo smyčku
Autor: repro foto Prima Max

Prima Max spustila v multiplexu 3 promo smyčku

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prima Max odstartuje později nejen na Ostravsku, ale i v jižních Čechách

Součástí promo vysílání Primy Max jsou upoutávky na chystané filmy, mimo jiné již zmiňovaného Vlka z Wall Street nebo novou verzi sci-fi klasiky Total Recall s Colinem Farellem. Diváci, kteří si novou televizi v multiplexu 3 naladí, se mohou vůbec poprvé setkat s její grafikou a samotným logem. Identifikátor stanice je umístěn do levého horního rohu obrazovky. Zájemci v jižních Čechách se Primy Max dočkají až koncem listopadu, na Ostravsku pak až 1. února 2016. Důvodem je pozdější přesun regionálních TV do multiplexu 4.

Našli jste v článku chybu?