Hlavní navigace

V TV Barrandov skončil šéfredaktor zpravodajství

2. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 6. 2009

Jak dnes informuje server Lidovky.cz, v plnoformátové televizi TV Barrandov skončil šéfredaktor zpravodajství Marek Vraný. Ten to také listu sám potvrdil. Dohodli jsme se s paní generální ředitelkou, že odejdu, uvedl pro internetový deník Vraný. Smlouva na dobu neurčitou podle něj ukončil k posledním květnu. Skutečnost, která k tomuto kroku Vraného vedla, zatím není známa.

Už koncem února skončil na nové digitální stanici programový ředitel Přemysl Svora, jehož post už od té doby nebyl obsazen. Tehdy byla důvodem skutečnost, že se chtěl Svora věnovat vlastní publikační činnosti. Lidovky.cz informují, že během letního vysílacího schématu by se měla stejně jako na ostatních televizích objevit řada repríz. Televize přerušila natáčení pořadu Talkshow Jana Saudka a vrátit by se k němu měla na podzim. Novým šéfredaktorem zpravodajství se stal Daniel Vičan.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.