Hlavní navigace

V únoru šest kritických záplat pro produkty Microsoftu

13. 2. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Máme druhé úterý v měsíci a tedy i již tradiční den, kdy Microsoft uvolňuje záplaty pro své produkty. Tentokrát jich je tucet a rovná polovina patří mezi ty s největší důležitostí, tedy mezi kritické. Jsou to vedle kumulativní opravy pro Internet Explorer také záplaty pro Office a Windows. Všechy opravují chyby umožňující vzdálené vykonání potenciálně nebezpečného kódu. Jedna z kritických záplat je také pro bezpečnostní nástroje Windows Defender a Windows OneCare. Druhá půlka únorových záplat…

Máme druhé úterý v měsíci a tedy i již tradiční den, kdy Microsoft uvolňuje záplaty pro své produkty. Tentokrát jich je tucet a rovná polovina patří mezi ty s největší důležitostí, tedy mezi kritické. Jsou to vedle kumulativní opravy pro Internet Explorer také záplaty pro Office a Windows. Všechy opravují chyby umožňující vzdálené vykonání potenciálně nebezpečného kódu. Jedna z kritických záplat je také pro bezpečnostní nástroje Windows Defender a Windows OneCare. Druhá půlka únorových záplat je označována za důležitou. Sem patří opět převážně záplaty pro Windows a po jedné pro Visual Studio a Office.

KL22 hlasovani

Únorová verze Nástroje pro odstranění škodlivého softwaru si nově poradí s trojanem Mitglieder a červem Stration.

Všechny aktualizace jsou k dispozici na Microsoft Update. Pokud ještě nemáte nainstalovaný Internet Explorer 7, systém Microsoft Update vám jej nabídne jako kritickou aktualizaci. (Microsoft Security Bulletin Summary for February, 2007)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.