Hlavní navigace

V únoru šest kritických záplat pro produkty Microsoftu

Jiří Macich ml.

Máme druhé úterý v měsíci a tedy i již tradiční den, kdy Microsoft uvolňuje záplaty pro své produkty. Tentokrát jich je tucet a rovná polovina patří mezi ty s největší důležitostí, tedy mezi kritické. Jsou to vedle kumulativní opravy pro Internet Explorer také záplaty pro Office a Windows. Všechy opravují chyby umožňující vzdálené vykonání potenciálně nebezpečného kódu. Jedna z kritických záplat je také pro bezpečnostní nástroje Windows Defender a Windows OneCare. Druhá půlka únorových záplat…

Doba čtení: 1 minuta

Máme druhé úterý v měsíci a tedy i již tradiční den, kdy Microsoft uvolňuje záplaty pro své produkty. Tentokrát jich je tucet a rovná polovina patří mezi ty s největší důležitostí, tedy mezi kritické. Jsou to vedle kumulativní opravy pro Internet Explorer také záplaty pro Office a Windows. Všechy opravují chyby umožňující vzdálené vykonání potenciálně nebezpečného kódu. Jedna z kritických záplat je také pro bezpečnostní nástroje Windows Defender a Windows OneCare. Druhá půlka únorových záplat je označována za důležitou. Sem patří opět převážně záplaty pro Windows a po jedné pro Visual Studio a Office.

Únorová verze Nástroje pro odstranění škodlivého softwaru si nově poradí s trojanem Mitglieder a červem Stration.

Všechny aktualizace jsou k dispozici na Microsoft Update. Pokud ještě nemáte nainstalovaný Internet Explorer 7, systém Microsoft Update vám jej nabídne jako kritickou aktualizaci. (Microsoft Security Bulletin Summary for February, 2007)

Našli jste v článku chybu?