Hlavní navigace

Václav Klaus dnes večer na Nově zbilancuje rok 2011. Živě od 22:30

7. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

7. 3. 2012

UVNITŘ FOTO Tradiční exkluzivní rozhovor s prezidentem Václavem Klausem, v němž zbilancuje uplynulý rok 2011, nabídne dnes večer od 22:30 hod. televize Nova. Půlhodinový speciál Televizních novin, který televize zařadila mezi seriál Mentalista a americké drama Ve službách války, uvede stejně jako v uplynulých letech moderátorka Markéta Fialová. Nova odvysílá bilanční rozhovor s prezidentem již popáté, poprvé se tak stalo v roce 2008.

K TÉMATU: Novoroční projev Klause viděly dva miliony lidí, víc než polovina na ČT

Stejně jako v předchozích bilančních rozhovorech s panem prezidentem probereme uplynulých dvanáct měsíců. Hovořit budeme o událostech z domova i ze světa, jako byly například rasové nepokoje na severu republiky nebo stále se prohlubující krize Řecka. Dotkneme se i ožehavých aktuálních témat, například tzv. „týdne neklidu“ vysokoškoláků nebo uvěznění výtvarníka za přelepené panáčky na semaforech, přiblížila moderátorka.

Interka tip

Nebude chybět ani otázka na to, jak pan prezident prožíval takzvanou „kauzu chilského pera“, dodala Fialová na adresu České televize, která záběry s Klausem ze státní návštěvy Chile, kde si před televizními kamerami přisvojil protokolární pero, odvysílala v pořadu 168 hodin. Poté se staly hitem na internetu, přes videoserver YouTube je zhlédly miliony lidí po celém světě.

Loňský speciál Televizních novin s Václavem Klausem na Nově (Foto: TV Nova)

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.