Hlavní navigace

Václav Upír Krejčí se vrací na televizní obrazovky, bude mít vlastní pořad na CS Mini

10. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„CS mini nabízí to nejlepší z české a slovenské animované i hrané tvorby pro děti, a proto jsem pyšný na to, že v případě dětské show padla volba právě na paParádu,“ uvedl Upír Krejčí.

Herec, bavič a moderátor, devětapadesátiletý Václav Upír Krejčí, který si v minulosti se svým dětským pořadem prošel televize Public TV, Harmonie a Relax, bude od 8. září bavit vždy dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek v 8:00, nejmenší diváky na placeném kanálu CS Mini. Ten vysílá na sdílené programové pozici se stanicí CS Film. paParáda nabídne kromě osoby samotného Upíra Krejčího i další baviče, kteří mají s komunikací s dětským divákem zkušenosti a „nenásilnou a přesvědčivou formou mu sdělit podstatné, zvláště výchovné skutečnosti“. Kanálu CS Mini dodá moderátor a bavič celkem šedesát dílů své dětské show.

BRAND

K TÉMATU: Klienti Skylinku budou potřebovat pro sledování CS Filmu a dalších stanic HD box

CS mini nabízí to nejlepší z české a slovenské animované i hrané tvorby pro děti, a proto jsem pyšný na to, že v případě dětské show padla volba právě na paParádu. Možná proto, že dětem bych nechtěl přes obrazovku nabídnout nic, co bych nenabídl vlastním, konstatoval Václav „Upír“ Krejčí, který patří mezi zakládající členy Mimtria, spolupracuje s různými divadelními scénami a vystupuje v zájezdových divadelních pořadech jak pro děti, tak pro dospělé. Provozuje i vlastní televizní studio. Provozovatelem kanálu CS Mini, stejně jako CS Film, Horor film a KinoSvět, je Československá filmová společnost Leoše Pohla.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).