Hlavní navigace

Vánočním svátkům přizpůsobí svůj program i TV Noe

16. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
16. 12. 2009

Vánoční svátky tráví většina diváků u obrazovek plnoformátových stanic a komerčních televizí. Na tento mimořádný čas se však připravují tradičně také náboženské stanice, které se snaží oslovit věřícího diváka s určitým poselstvím. Nejinak tomu bude ani letos u TV Noe. Ta samozřejmě přizpůsobuje programové schéma těmto mimořádným, i když pro křesťany rozhodně ne nejdůležitějším, svátkům.

Na Štědrý den v 10:50 odvysílá televize Noe animovanou verzi Malého prince od spisovatele Antoina de Saint-Exupéryho a na něho naváže pětiminutový blok Vánoční zamyšlení. Diváky by mohl také zaujmout desetiminutový minidokument s názvem Mohelnický betlém o této místní raritě. Pásmo vyprávění a koled s názvem V ten vánoční čas aneb Permoník a betlémy na ostravském hradě, si připravila stanice od 12:15. V programu nebude dále chybět ani Vánoční koncert Václava Hudečka nebo dokument Vánoce v Římě, který je nasazen v prime-timu, tedy od dvaceti hodin.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).