Hlavní navigace

Ve čtvrtek odvysílá Česká televize závěrečnou prezidentskou debatu

Autor: Česká televize
Jan Brychta

Dvouhodinový přímý přenos z pražského Kongresového centra Praha uvidí diváci souběžně na programech ČT1 a ČT24 ve čtvrtek 11. ledna od 21:00 hodin.

Doba čtení: 1 minuta

Speciální vysílání České televize k prezidentským volbám završí poslední Prezidentská debata v předvečer voleb, kterou moderuje Václav MoravecZávěrečnou prezidentskou debatu odvysílá Česká televize ve čtvrtek 11. ledna od 21 do 23 hodin ve formě přímého přenosu z pražského Kongresového centra Praha na programech ČT1 a ČT24. Do debaty jsou pozváni všichni kandidáti na prezidenta České republiky. Diskutovat budou o domácí politice a ústavní pravomoci prezidenta, zahraniční a obranné politice, agendě a obsazení Kanceláře prezidenta republiky.

Interka19

PSALI JSME: Volby fungují jako olympiáda, přitáhnou k obrazovkám více diváků

O výsledcích prvního kola volby pak bude Česká televize informovat ve volebním studiu nazvaném Volba Prezidenta ČR, a to v sobotu 13. ledna. Studio, které začne ve 13:30, tedy půl hodiny před uzavřením volebních místností, a skončí ve 22 hodin, nabídne divákům co nejpřehlednější mapování průběhu sčítání volebních výsledků, hodnocení výsledků politology a dalšími odborníky a v závěru i politickou debatu nad výsledky voleb. Od 22:00 hodin budou následovat speciální Události, komentáře, věnující se výsledkům prvního kola prezidentské volby.

Našli jste v článku chybu?