Hlavní navigace

Ve čtvrtek uvede Prima první díl licencované seznamovací show Take Me Out

11. 9. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: FTV Prima
UVNITŘ GALERIE – Novou seznamovací show Take Me Out Jakub Prachař spolu s Milanem Juniorem Zimnýkovalem.

Třicet československých děvčat se sešlo na jednom místě se čtyřmi single muži, kteří jsou připraveni udělat cokoliv, aby si získali jejich přízeň. Vše záleží na prvních dojmech. Nový pořad uvidíte na TV Prima už ve čtvrtek 14. září.

Muži, kteří se chtějí seznámit v zábavné show Take Me Out, musejí obstát v očích třiceti největších československých party šelem. Každý z nich má jenom jeden pokus ukázat se v tom nejlepším světle. Komu se to nepovede, může se rychle zesměšnit. Ale když některé z děvčat dopředu odmítne potenciální nabídku na rande, taky o sobě leccos prozrazuje. Z těch, která mají zájem, si nakonec vybírá muž. 

První díl slibuje metrosexuály i nevybíravá slova

První díl Take Me Out je plný nadějí, zklamání, šokujících momentů i šťastných konců. Dojde v něm na metrosexuály i značně nevybíravá slova. Jako první se o přízeň děvčat uchází přemýšlivý Mirek. Chtěl by se seznámit se slečnou, na kterou se bude vždycky těšit. Sportovně založený Rišo si hledá babu, která se ničeho nebojí. 

A nakonec přichází sebevědomý Vojta, aby zjistil, kterého muže by dámy rády. Chce se stát nejlepším moderátorem a překonat i Leoše Mareše. Ale jeho největší láskou zůstává rybaření. Jenomže jedna z finalistek má alergii na ryby. Ani jeden z těchto česko-slovenských single mužů to nebude mít jednoduché.

Údajně nejoblíbenější seznamovací show světa

Původně britská seznamka si může na své konto připsattroje zásnuby, dvě svatby a dvě děti. Její princip je jednoduchý. Třicet nezadaných žen má jen letmý pohled na to, aby rozhodlo o budoucnosti přihlášených mužů v soutěži, a to prostřednictvím světelné hry. Pokud se dámám muž stojící naproti zalíbí, nechají svá světla zapnuta a vyvolený postoupí do dalšího kola. Pokud se jim ale z nějakého důvodu líbit nebude, světla zhasnou. V případě, že tak udělají všechny, muž ze hry vypadává a žádného rande se nedočká. 

BRAND

Čím déle ale muž vydrží, tím více se o něm dámy dozví. Když se mu podaří úspěšně zdolat tři kola, karty se obrátí a začne si vybírat on. Pokud nakonec jeho vyvolená není proti, dvojice jde na své první rande, na kterém opět nechybí kamery. Diváci se pak vždy v následující epizodě dozvídají, jak to celé dopadlo.

Seznamovací show Take Me Out společnosti FremantleMedia odstartovala v roce 2010 ve Velké Británii a má za sebou už osm sérií. Formát dosud lokalizovalo 34 zemí po celém světě, včetně USA, Německa, Maďarska nebo Číny. V Indonésii na úspěch show dokonce navázaly spin-off formáty jako Take Him Out či Celebrity Take Me Out. Slovenskou verzi show Take Me Out nabídne televize JOJ svým divákům už letos na podzim.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).