Hlavní navigace

Ve středu se těšte na recenzi přijímače k nové službě Antik Sat

3. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na český trh letos vstoupí několik nových TV operátorů. Jedním z nich bude slovenský satelitní Antik Sat. Ve středu se v recenzi dočtete o přijímači Kaon, který je s touto službou dodáván.

Jedná se o základní a jednodušší přijímač s externím napájením, který je schopen službu pokrýt, zatím však bez doplňkových síťových služeb. Karta podmíněného přístupu je s přijímačem spárována i přesto, že momentálně používaný set-top-box a jeho firmware není produktem společnosti Antik a jeho funkce firma nemůže ovlivnit.


Autor: Čestmír Polák

Přijímač Kaon CO1300 HD

Již brzy bude Antik dodávat také nový vlastní hybridní set-top box Mini 2S s možností zobrazení TV archivu, internetovými aplikacemi a dalšími TV kanály přes internetovou síť. U těchto boxů bude již mít všechny funkce Antik pod vlastní kontrolou, včetně případných úprav firmware.

cif-tip-téma-foto

Přestože je tento přijímač jakýmsi přechodným modelem, disponuje všemi obvyklými funkcemi. Podporuje DVB-S/DVB-S2, DiSEqC 1.0, Teletext, TimeShift, PVR, EPG, programové nahrávání událostí, rozlišení do 1080i, aktualizaci softwaru přes satelit (OTA) a další.

Službu Antik Sat můžete také provozovat se svým vlastní satelitním nebo televizním přijímačem s možností příjmu DVB-S2. V tom případě dostanete s kartou podmíněného přístupu Conax místo dodávaného satelitního přijímače Kaon i modul, který je s kartou spárován.

Autor článku

Externí spolupracovník DigiZone se specializací na satelitní a terestrické vysílání, dálkový příjem televize i VKV rozhlasu a přítel elektroniky.