Hlavní navigace

Ve středu se těšte na recenzi přijímače k nové službě Antik Sat

Čestmír Polák

Na český trh letos vstoupí několik nových TV operátorů. Jedním z nich bude slovenský satelitní Antik Sat. Ve středu se v recenzi dočtete o přijímači Kaon, který je s touto službou dodáván.

Doba čtení: 1 minuta

Jedná se o základní a jednodušší přijímač s externím napájením, který je schopen službu pokrýt, zatím však bez doplňkových síťových služeb. Karta podmíněného přístupu je s přijímačem spárována i přesto, že momentálně používaný set-top-box a jeho firmware není produktem společnosti Antik a jeho funkce firma nemůže ovlivnit.


Autor: Čestmír Polák

Přijímač Kaon CO1300 HD

Již brzy bude Antik dodávat také nový vlastní hybridní set-top box Mini 2S s možností zobrazení TV archivu, internetovými aplikacemi a dalšími TV kanály přes internetovou síť. U těchto boxů bude již mít všechny funkce Antik pod vlastní kontrolou, včetně případných úprav firmware.

KL2018 Tip nominace

Přestože je tento přijímač jakýmsi přechodným modelem, disponuje všemi obvyklými funkcemi. Podporuje DVB-S/DVB-S2, DiSEqC 1.0, Teletext, TimeShift, PVR, EPG, programové nahrávání událostí, rozlišení do 1080i, aktualizaci softwaru přes satelit (OTA) a další.

Službu Antik Sat můžete také provozovat se svým vlastní satelitním nebo televizním přijímačem s možností příjmu DVB-S2. V tom případě dostanete s kartou podmíněného přístupu Conax místo dodávaného satelitního přijímače Kaon i modul, který je s kartou spárován.

Našli jste v článku chybu?