Hlavní navigace

Veřejnoprávní RTVS oznámila rozpis pro MS v hokeji. Vysílat bude 63 utkání

14. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: RTVS
UVNITŘ SPOT A ČASY PŘÍMÝCH PŘENOSŮ – Slovenská televize zveřejnila seznam přímých přenosů z hokejového mistrovství světa. Ta česká zatím nikoli.

Veřejnoprávní Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) oznámil, že připravuje 32 priamych prenosov, zápasy našej reprezentácie naživo v televízií, v rozhlase, na webe, ale aj čerstvé informácie v on-line platformách.

V pořadí už 80. hokejové mistrovství světa proběhne v Moskvě a v Petrohradu od 6. do 22. května. RTVS přinese na stanicích Jednotka a Dvojka 32 přímých přenosů a 31 záznamů. Všechny zápasy budou také s komentářem k dispozici na webu hokej.rtvs.sk, utkání slovenské reprezentace budou v přímých přenosech vysílat stanice Jednotka a Rádio Slovensko.

Rozpis přímých přenosů najdete ke stažení pod zprávou, vlastní spot RTVS k hokejovému MS 2016 je zde:

Letošního hokejového klání se v Rusku zúčastní 16 týmů, tedy 14 nejlepších z minulého mistrovství světa a dva postupující – Maďarsko a Kazachstán.

Přenosy budou komentovat Pavol Gašpar, Ján Hudok a Matúš Krutý a také hokejové hvězdy Ján Pardavý, Michal Hreus, Eduard Hartmann a Rastislav Pavlikovský.

ebf - partner 1

Sportovní redakce RTVS připravuje i speciální relaci Mix zóna, která bude vysílaná každý den po skončení večerního zápasu, a také vzpomínkové pořady Ruské vojny a Hokejoví bohatieri.

MS hokej 2016 na RTVS, data a časy přímých přenosů (PDF): RTVS – Rozpis přímých přenosů MS hokej 2016


Autor: RTVS

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).