Hlavní navigace

Viacom, provozovatel MTV, blokuje Google TV

Jiří Macich ml.

Google TV na domácím trhu ve Spojených státech dál čelí odporu televizních stanic, které nechtějí pro tuto platformu poskytovat exkluzivní obsah a blokují i přehrávání celých epizod svých pořadů a seriálů, které jsou běžně přístupné na jejich webových stránkách. Nově Google TV bojkotuje i Viacom, jenž stojí za televizemi MTV, Comedy Central a BET.

Doba čtení: 1 minuta

Google TV na domácím trhu ve Spojených státech dál čelí odporu televizních stanic, které nechtějí pro tuto platformu poskytovat exkluzivní obsah a blokují i přehrávání celých epizod svých pořadů a seriálů, které jsou běžně přístupné na jejich webových stránkách. Nově Google TV bojkotuje i Viacom, jenž stojí za televizemi MTV, Comedy Central a BET.

Viacom také blokuje přehrávání kompletních pořadů z archivu na webových stránkách televizí z prohlížeče Google TV. Uživatelům osobních počítačů je nadále zpřístupňuje. Připojuje se tak k televizním společnostem ABC, NBC, CBS a Fox. Otázkou tedy je, jestli Google TV bez profesionálního obsahu vůbec prorazí. Videa z YouTube situaci zřejmě nezachrání.

Zdroj: The Washington Post

Našli jste v článku chybu?