Hlavní navigace

Video Internet Forum 2011 už dnes v kině Atlas. Sledujte nás!

17. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 5. 2011

Kulaté stoly o televizní digitalizaci, pořádané serverem DigiZone.cz, mají pokračování. Navazuje na ně nová řada odborných konferencí Video Internet Forum, na níž se podílí i náš sesterský web Lupa.cz o českém internetu. První ročník této konference proběhne již dnes v pražském kině Atlas na Florenci. Ústředním tématem celé akce je prolínání klasického televizního vysílání s internetem a video na internetu.

Celodenní akce je rozdělena do šesti tematických bloků, v nichž vystoupí například bývalý generální ředitel televize Nova Petr Dvořák, současný šéf internetu Novy Pavel Krbec, obchodní ředitel České televize Robert Kvapil, ředitel divize Nová média ČT Milan Fridrich, viceprezident pro program HBO Central Europe Ondřej Zach, předsedkyně Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) Kateřina Kalistová, či producent Michal Kavalčík, známý spíše pod uměleckým jménem Ruda z Ostravy.

Content tip EARLY

A o čem bude na Video Internet Foru 2011 řeč? O prvním roce regulace videoslužeb na českém internetu, měření účinnosti videoreklamy na internetu, konkurenci či symbióze televize a internetu, zvyšujících se nárocích videa na rychlost připojení k internetu, využívání internetových videoslužeb na obrazovkách chytrých televizorů, či jak se liší tvorba videoobsahu pro klasickou televizi a internet. Celý program si můžete přečíst zde.

Dění na této akci, která začíná v 9 hodin, vám budeme přinášet formou aktualit v průběhu celého dnešního dne.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).