Hlavní navigace

Video-on-demand služba HBO GO míří do České republiky

29. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na českém internetu se letos objeví nová video-on-demand služba s kvalitním obsahem. Vstup na náš trh totiž plánuje HBO GO. Zaznělo to včera na konferenci České asociace elektronických komunikací (ČAEK). HBO GO přináší každý týden obměňovanou nabídku pořadů, které jsou k vidění na placených filmových kanálech HBO.

Na českém internetu se letos objeví nová video-on-demand služba s kvalitním obsahem. Vstup na náš trh totiž plánuje HBO GO. Zaznělo to včera na konferenci České asociace elektronických komunikací (ČAEK). HBO GO přináší každý týden obměňovanou nabídku pořadů, které jsou k vidění na placených filmových kanálech HBO.

HBO GO je na rozdíl od HBO OD určena pro uživatele osobních počítačů. K HBO OD se dnes lze dostat třeba přes IPTV operátora, ovšem nikoliv běžně přes Internet. To u HBO GO neplatí. Služba nabídne filmy a seriály v tradičním rozlišení. S distribucí obsahu ve vysokém rozlišení se v tomto případě zatím nepočítá.

Zdroj: DigiZone.cz

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.