Hlavní navigace

VIDEOGALERIE: listopadový Film Europe Channel a tematické bloky Doku CS a Kino CS

30. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kanály Film Europe tentokrát zastupují stanice Film Europe Channel, Kino CS a Doku CS. Přinášíme vám například listopadové HDTV spoty Politické hry nebo Pravdivé příběhy.

Server DigiZone.cz vám opět servíruje několik promo spotů, které se v následujících týdnech objeví na vybraných filmových kanálech. Jde konkrétně o placené kanály Film Europe Channel, Doku CS a Kino CS. Promo spoty prvního programu jsou navíc ve Full HD formátu. Videogalerie, jak jsme naši pravidelnou měsíční rubriku nazvali, nemají informovat primárně o programových novinkách, ale jejich cílem je hlavně ukázat, jak si jednotlivé společnosti s promo spoty poradí. 

  • Historie, moc a síla budou jedním z témat listopadových filmových na Film Europe Channel.
  • V listopadu se budou moci diváci podívat na Film Europe Channel například na snímky Kajman; 4 měsíce, 3 týdny a 2 dny; Placido Rizotto, Videocracy nebo Královská hra.
  • Vladimír Menšík v listopadu na Doku CS přiblíží „jak se dělá smích“ a nabídne zároveň ukázky z některých českých komedií.
  • Mnichovská dohoda v roce 1938 nezadržitelně směřovala k největší tragédii, která zasáhla naše lidstvo. Připomeňte si nejen ji v tematickém bloku Válečné zlo v listopadu na Doku CS.
  • Čas sluhů, Začátek dlouhého podzimu, Vrať se do hrobu! a Zvláštní bytosti. Co mají tyto filmy společného? Prozradí listopadové Kino CS.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.