Hlavní navigace

VIDEOGALERIE: Olympijský promo spot BBC, její nová dramata a X Factor UK 2012

31. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Server DigiZone.cz vám tak jako každý měsíc přináší opět výběr self promo spotů a identů ze zahraničí. Tentokrát se zaměříme na novinky britských médií BBC a ITV.

Vzhledem k tomu, že Velká Británie je v těchto dnech a týdnech pod drobnohledem celého světa díky právě probíhajícím XXX. Letním olympijským hrám, nemůže mezi našimi promo spoty chybět ani ten, který láká právě na tento olympijský svátek. BBC v následujících měsících nabídne ale i zajímavá dramata, na která se také blíže podíváme. Britská ITV 1 pro změnu před několika dny vyslala do světa promo spot, který se týká nové řady pěvecké soutěže X Factor, která se bude vysílat už na podzim.

Olympijský promo spot BBC se skutečně nemá za co stydět, přesto, že je pouze animovaný.

Britský X Factor 2012 se bude vysílat jako každý rok opět na podzim. V tomto promo spotu vzpomínají na své úspěchy současné hvězdy populárního nebe Leona Lewis, JLS, Olly Murs i vycházející Little Mix. Další videa s touto tématikou mohou najít zájemci tady:

Hunted je jedním z neočekávanějším thrillerů letošního podzimu na BBC. Svým zpracováním může připomínat vzdáleně příběhy agenta Jasona Bourna.

Na co se mohou těšit diváci BBC v následujících měsících? To prozrazuje tento trailer, ve kterém vám jistě neunikne ani herec Sean Bean, kterého můžete znát například z první řady Hry o trůny.

BBC iPlayer, v podstatě takové iVysílání od britské BBC, je s vámi všude. Můžete ho sledovat, kdekoliv se vám zachce.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.