Hlavní navigace

VIDEOGALERIE: Panství Downton III, X Factor UK a nová fotbalová sezóna na BBC

19. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Server DigiZone.cz vám tak jako každý měsíc přináší opět výběr self promo spotů a identů ze zahraničí. Tentokrát se zaměříme na novinky britských médií BBC a ITV.

britské stanice si pochopitelně nechali pro začátek nové televizní sezóny pro své diváky řadu zajímavých lákadel, která mohou být atraktivní i pro českého diváka. Z pohledu zábavních show jde bezpochyby o pěvecký X Factor, z něhož se na českých obrazovkách objevil prozatím jediný ročník. Pokračuje také Panství Downton (Downton Abbey), které v minulosti odvysílala Česká televize a nezbývá proto doufat, že se například v příštím roce objeví i u nás. Milovníky fotbalu potěší bezpochyby nový promo spot BBC.

Jak do pletich, lásek a tužeb členů aristokratické rodiny i jejich služebnictva zasáhne první světová válka? Na to odpověděla předchozí série oblíbeného Panství Downton, kterou jsme na obrazovce České televize viděli. Na pokračování cenami ověnčeného britského kostýmního seriálu si ale budeme muset u nás nějakou dobu počkat. Nepohrdnete-li originálem, sledujte komerční ITV 1.

Dramata patří mezi silnou stránku britských stanic, a to jak veřejnoprávní BBC, tak i komerční ITV. Accused představí v jedné z rolí populárního herce Seana Beana známého například z první série Hry o trůny.

X Factor patří neodmyslitelně na obrazovku britské ITV 1 už několik let. V porotě zasedla tentokrát jako nováček zpěvačka Nicole Scherzinger, která z loňska vystřídala bývalou členku Destiny’s Child Kelly Rowland.

Stejně jako ITV má svůj X Factor BBC má Strictly Come Dancing. Tento formát je u nás velice dobře známý jako StarDance…, když hvězdy tanči a letos ho uvidíme opět na obrazovce České televize.

KL22 hlasovani

Minulý měsíc začala na britské BBC série přenosů z fotbalových soutěží. Tento promo spot zaujme především tím, že (nejen) pány zachytává v různých komických situacích při sledování jejich oblíbeného sportu.

Red or Black je soutěž, kterou v našich zeměpisných šířkách neznáme. Moderuje ji nerozlučná dvojice Ant and Dec, jíž diváci dobře znají také z britské verze soutěže Got Talent.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.