Hlavní navigace

VIDEOGALERIE: Start Sky Atlantic HD, premiéry Sky Movies a finále The Voice UK

7. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Po promo spotech z domácí produkce vám server DigiZone.cz přináší také to nejlepší ze zahraniční televizní scény. Top událostí je pravděpodobně start kanálu Sky Atlantic HD.

Server DigiZone.cz přišel minulý měsíc za svými čtenáři s novinkou, kterou byly takzvané videogalerie, tedy aktuality z videi ze serveru YouTube, jež se věnovaly promo spotům filmových stanic. Zatímco koncem května jsme vás informovali o novinkách na českých a slovenských obrazovkách, konkrétně na kanálech Film Europe a HBO, tentokrát bychom vám chtěli zprostředkovat vybrané spoty, které se týkají zahraniční mediální scény. V nedávné době odstartoval v Německu například kanál Sky Atlantic HD s tvorbou amerického HBO a do svého finále došly také soutěže The Voice UK a Next Top Model by Heidi Klum.

Zahájení vysílání německého kanálu Sky Atlantic HD, který je věnován výhradně televizní tvorbě amerického HBO. Program nabízí například seriály True Blood, Boardwalk Empire, Games of Thrones nebo Sex And The City.

Červnové premiéry na britských kanálech Sky Movies.

Červnovým premiérám Viasat Film dominuje snímek Colombiana. Dále nechybí například Rychlá a zběsilá 5, Machette nebo L.A.: Světová invaze. Přidány jsou ještě další spoty, které už se ovšem premiér netýkají.

Léto 2012 na americké verzi filmového kanálu HBO.

Cloud23

Ve Velké Británii stejně jako v České republice a na Slovensku vyvrcholila pěvecká soutěž Hlas (The Voice). Toto je jeden z promo klipů, který lákal na její finále.

Německo hledalo svou další topmodelku. Chybět nesměla pochopitelně ani Heidi Klum.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).