Hlavní navigace

VIDEOGALERIE: Vánoční svátky i celý prosinec na kanálech Film Europe

28. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kanály Film Europe tentokrát zastupují stanice Film Europe Channel, Kino CS a Doku CS. Přinášíme vám například prosincové HDTV spoty Christmas Tales, Bible Stories a Zimní radovánky.

Server DigiZone.cz vám opět servíruje několik promo spotů, které se v následujících týdnech objeví na vybraných filmových kanálech. Jde konkrétně o placené stanice Film Europe Channel, Doku CS a Kino CS. Promo spoty prvního programu jsou navíc v HD formátu. Videogalerie, jak jsme naši pravidelnou měsíční rubriku nazvali, nemají informovat primárně o programových novinkách, ale jejich cílem je hlavně ukázat, jak si jednotlivé společnosti s promo spoty poradí. 

ROZHOVOR: Pro mezinárodní trh možná vznikne druhá verze Film Europe Channel, říká jeho šéf Ivan Hronec

  • Biblické příběhy budou jedním z témat listopadových filmových na Film Europe Channel.
  • V prosinci se budou moci diváci podívat na Film Europe Channel například na snímky Route Irish, Lurdy, Umění milovat; Kdo, když ne my nebo Rodinný nepřítel.
  • Film Europe Channel se pochopitelně přizpůsobí v prosinci nejkrásnějším svátkům celého roku a přinese divákům tematický blok filmů s názvem „Vánoční příběhy a fantasie“. V něm budou odvysílány například snímky Paleček, Billy Eliot, Ďáblíci a Jak na věc.
  • Kino CS se věnuje poslední měsíc roku zimním radovánkám. Diváci budou moci díky němu zavzpomínat na filmy jako Hop – a je tu lidoop, Noc nevěsty nebo Malý velký hokejista.
  • Doku CS připomene v prosinci velké Čechy, mezi kterými nebudou chybět například Božena Němcová, Karel Gott nebo Matyáš Bernard Braun.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.