Hlavní navigace

VIDEOGALERIE: Vánoční svátky i celý prosinec na kanálech Film Europe

Lukáš Polák

Kanály Film Europe tentokrát zastupují stanice Film Europe Channel, Kino CS a Doku CS. Přinášíme vám například prosincové HDTV spoty Christmas Tales, Bible Stories a Zimní radovánky.

Doba čtení: 1 minuta

Server DigiZone.cz vám opět servíruje několik promo spotů, které se v následujících týdnech objeví na vybraných filmových kanálech. Jde konkrétně o placené stanice Film Europe Channel, Doku CS a Kino CS. Promo spoty prvního programu jsou navíc v HD formátu. Videogalerie, jak jsme naši pravidelnou měsíční rubriku nazvali, nemají informovat primárně o programových novinkách, ale jejich cílem je hlavně ukázat, jak si jednotlivé společnosti s promo spoty poradí. 

ROZHOVOR: Pro mezinárodní trh možná vznikne druhá verze Film Europe Channel, říká jeho šéf Ivan Hronec

  • Biblické příběhy budou jedním z témat listopadových filmových na Film Europe Channel.
  • V prosinci se budou moci diváci podívat na Film Europe Channel například na snímky Route Irish, Lurdy, Umění milovat; Kdo, když ne my nebo Rodinný nepřítel.
  • Film Europe Channel se pochopitelně přizpůsobí v prosinci nejkrásnějším svátkům celého roku a přinese divákům tematický blok filmů s názvem „Vánoční příběhy a fantasie“. V něm budou odvysílány například snímky Paleček, Billy Eliot, Ďáblíci a Jak na věc.
  • Kino CS se věnuje poslední měsíc roku zimním radovánkám. Diváci budou moci díky němu zavzpomínat na filmy jako Hop – a je tu lidoop, Noc nevěsty nebo Malý velký hokejista.
  • Doku CS připomene v prosinci velké Čechy, mezi kterými nebudou chybět například Božena Němcová, Karel Gott nebo Matyáš Bernard Braun.
Našli jste v článku chybu?