Hlavní navigace

Videopůjčovna Banaxi zahájila spolupráci s českým T-Mobilem

3. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Banaxi
Online videopůjčovna Banaxi se domluvil na spolupráci s největším tuzemským mobilním operátorem, společností T-Mobile CZ.

Předplatitelé T-Mobile TV tak budou mít na svých set-top boxech a mobilních zařízeních přístup k filmovým titulům z videotéky Banaxi, a to ve formě SVoD balíčku. Za měsíční předplatné 99 korun získají zákazníci přístup k databázi zhruba tří stovek filmů, jejichž část se bude měsíčně obměňovat. Banaxi již zhruba rok spolupracuje se společností Slovak Telekom, patřící stejně jako T-Mobile CZ do skupiny Deutsche Telekom, a právě dobře fungující spolupráce s tímto slovenským operátorem položila základy spolupráce i s T-Mobile CZ.

ROZHOVOR: Radek Přikryl – Budoucností VoD je obsah všude, včetně aut. Tam míří Banaxi

Společnost Banaxi se zaměřuje na prodej VoD služeb pod vlastní značkou a také na vývoj aplikací OTT služeb na všech technologických platformách pro white label zákazníky. V České republice a na Slovensku Banaxi spolupracuje s významnými IPTV a telefonními operátory. Mimo jiné zajišťuje VoD služby pro největšího tuzemského satelitního operátora Skylink.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).