Hlavní navigace

Videopůjčovna Topfun zamíří po Samsungu do dalších televizorů

Jihokorejské společnosti Samsung končí roční exkluzivita, kterou výrobce elektroniky podepsal loni s firmou Topfun Media na distribucí její videotéky prostřednictvím chytrých televizorů. Do budoucna tak lze očekávat, že se Topfun videopůjčovna objeví i v dalších značkách. Serveru DigiZone.cz to potvrdil Radek Přikryl, obchodní ředitel společnosti Topfun Media, které tuto službu provozuje.

ČTĚTE TAKÉ: Topfun nabízí v televizorech Samsung první filmy ve 3D

O tom, u jakých značek se ale Topfun videopůjčovna objeví konkrétně, nechtěl Přikryl prozatím mluvit. Tato jednání jsou součástí obchodního tajemství, takže to v tuto chvíli nemohu prozradit. Můžu každopádně slíbit, že se naše služba skutečně objeví i v dalších chytrých televizorech, uvedl obchodní ředitel společnosti Topfun Media. Doposud byla Topfun videopůjčovna dostupná pouze prostřednictvím televizorů Samsung v modelových řadách 2010 a 2011.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Videopůjčovna Topfun už i v mobilech iPhone a tabletech iPad

Ještě předtím, než dojde k expanzi on-line videopůjčovny do značek dalších televizorů, čeká Topfun řada inovací. Jednou z nich má být například nový vzhled její webové verze na adrese www.topfun.tv. V televizorech Samsung z roku 2011 má navíc dojít k aktivaci služby Topfun Live Pay TV, to znamená, že i v nich bude možné sledovat streamování vybraných placených stanic prostřednictvím sítě. Zařazení Topfun TV na satelitní pozici 23,5 stupně východně bylo prozatím odloženo.

Našli jste v článku chybu?