Hlavní navigace

Videotéka HBO Digital se přejmenuje na HBO OD

27. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 4. 2010

Nový webový portál na adrese www.hbodigital.cz nebude jedinou novinkou, kterou pro své diváky přichystal premiérový filmový kanál HBO. Služba HBO Digital se totiž postupně přejmenuje až do své finální podoby HBO OD, která bude označovat on-demand, tedy na vyžádání. Serveru DigiZone.cz to dnes řekl manažer společnosti HBO Česká republika Aleš Honc.

V současné době pracuje HBO Digital na zatraktivnění služby pro své zákazníky. Cílem je pochopitelně její rozšíření mezi co největší počet potencionálních zákazníků, ovšem produkt naráží na technické bariéry u operátorů. Ne každý ji může nabídnout. Jednáme tedy především s IPTV operátory a těmi, kteří provozují digitální kabelové sítě, konstatoval Honc. U videotéky HBO došlo k zatraktivnění. Dříve docházelo k obměňování snímků po měsíci, nyní je rotace týdenní.

V praxi to znamená, že každý měsíc se diváci dostanou ke zcela nové nabídce, respektive kompletně se obmění. K dispozici je nyní přibližně 80 až 100 titulů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).