Hlavní navigace

Videotéka HBO GO dorazila i do mobilních zařízení. Dostupná je pro Android i iOS

Lukáš Polák

Aplikace je v internetových obchodech dostupná bezplatně. Po stažení majiteli stačí odsouhlasit obchodní podmínky, vybrat region v němž se nachází a přidat používané zařízení do seznamu.

Doba čtení: 2 minuty

Přibližně po půl roce, od kdy je videotéka HBO GO dostupná v rámci našeho trhu, si ji mohou uživatelé stáhnout také do mobilních zařízení. Společnost HBO Česká republika ji včera uvolnila do dvou nejpopulárnějších internetových obchodů – Google Play a iTunes. Od této chvíle ji tedy mohou využívat majitelé mobilních telefonů s operačními systémy Android a iOS (iPhone a iPad). Nejdůležitějším sdělením je, že aplikace je zcela zdarma. Instalace má 8.7, respektive 18.2 MB.

Aplikace HBO GO pro mobilní zařízení s Androidem.
Autor: Google Play

Aplikace HBO GO pro mobilní zařízení s Androidem.

RECENZE: Otestovali jsme videotéku HBO GO. Rozhodně se nemá za co stydět

Buďte vždy se svými oblíbenými pořady. Vše na co jste z HBO zvyklí, skvělé filmy, komedie, seriály, včetně nejznámějších HBO seriálů, jako True Blood, Hra o trůny, Impérium: Mafie v Atlantic City, Vincentův svět, Sopránovi, Sex ve městě a další, to vše teď můžete mít kdykoli s sebou. A k tomu ještě spoustu bonusového materiálu, láká HBO v internetovém obchodě Google Play. Uživatelé si pochopitelně mohou vytvořit vlastní seznam filmů a seriálů a využívat stejných funkcí jako na stránce www.hbogo.cz.

Aplikace HBO GO pro mobilní zařízení s operačním systém iOS.

Aplikace HBO GO pro mobilní zařízení s operačním systém iOS.

ČTĚTE TAKÉ: Videotéka HBO GO vstoupila do Česka. Nabízí ji IPTV služba Netbox

Na internetovém obchodě iTunes láká HBO na aplikaci následovně: Představujeme vám HBO GO. Zcela novou a jedinečnou internetovou službu od HBO. Sledujte stovky hodin vašich oblíbených pořadů z HBO, včetně originální produkce HBO, skvělých filmů, komedií a dalších. A to vše nyní i pro váš iPad a iPhone! To je HBO. Kdykoliv. Zajímavá je i zmínka o věkové přístupnost. iTunes uvádí, že ji mohou využívat lidé starší 17 let. Jako vývojář aplikace je uvedeno přímo HBO, které je také zároveň vlastníkem všech práv.

WT100 tip v článku Kabátová

Aplikace HBO GO na Google Play je ke stažení zde.

Aplikace HBO GO na iTunes je ke stažení zde.

Našli jste v článku chybu?