Hlavní navigace

Videotéka HBO GO vstoupila do Česka. Nabízí ji IPTV služba Netbox

Lukáš Polák

Online videotéka filmového kanálu HBO funguje už i v České republice. Jako první ji začal u nás nabízet exkluzivně IPTV operátor Smart Comp.

Doba čtení: 1 minuta

Online videotéka filmového kanálu HBO funguje už i v České republice. Jako první ji začal u nás nabízet exkluzivně IPTV operátor Smart Comp., o několik dní později se objeví i v síti AIM Networks společnosti Planet A. Zajímavostí je, že služba HBO GO není jako obvykle u zmíněného operátora vázána k předplatnému HBO. Všichni zákazníci Netbox Televize a AIM Televize ji získají zdarma.

K TÉMATU: Telefónica testuje videotéku HBO GO. Další operátoři jsou v jednání

„Naším společným cílem je podpořit vstup HBO GO na český trh, a proto jsme se rozhodli, že 3 měsíce bude služba HBO GO úplně zadarmo. Každý náš zákazník si jednoduše vygeneruje aktivační kód, který mu umožní příjem této služby na 2 zařízeních,“ uvedl pro server DigiZone.cz obchodní ředitel Netboxu Vítězslav Vojáček. Požadavkem pro funkčnost služby HBO GO je instalace přehrávače Silverlight. O vstupu této videotéky do České republiky se hovořilo již delší dobu, přibližně dva roky.

Našli jste v článku chybu?