Hlavní navigace

VIP Prostřeno! v úterý opět nejsledovanější, Prima Group nejsilnější skupinou

Jan Potůček

Televize Barrandov v celodenním podílu na dospělém publiku pokořila hranici šesti procent. Na pozici čtyřky na trhu to ale nestačilo, tou byla ČT 24.

Doba čtení: 1 minuta

Nejsledovanějším pořadem úterního večera bylo VIP Prostřeno! na Primě family, které s průměrným počtem 907 tisíc dospělých diváků (podíl 29,42 procenta) porazilo reality show Farma na Nově. Informoval o tom PR koordinátor FTV Primy Marek Winkler. Farmu podle serveru MediaGuru.cz sledovalo v průměru 783 tisíc dospělých diváků, což stačilo na podíl 24,84 procenta. Vyplývá to z výsledků elektronického měření sledovanosti, které pro Asociaci televizních organizací (ATO) zajišťuje společnost Mediaresearch.

K TÉMATU: Prima family stahuje z vysílání pořad Na vlastní riziko. U diváků neuspěl

Skupině Prima se za úterý podařilo v souhrnném celodenním podílu na dospělém publiku porazit ostatní televizní společnosti a stát se lídrem. Všechny tři kanály Primy oslovily v průměru 28,79 procenta. Druhou pozici získala podle serveru MediaGuru.cz Česká televize s kumulovaným podílem 27,68 procenta a třetí Nova Group s 26,49 procenty. Nad šestiprocentní podíl na trhu u dospělých diváků se dostala televize Barrandov a až k sedmi procentům (6,73 procenta) dosahovala zpravodajská ČT 24.

Našli jste v článku chybu?