Hlavní navigace

VIP Prostřeno! v úterý opět nejsledovanější, Prima Group nejsilnější skupinou

25. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize Barrandov v celodenním podílu na dospělém publiku pokořila hranici šesti procent. Na pozici čtyřky na trhu to ale nestačilo, tou byla ČT 24.

Nejsledovanějším pořadem úterního večera bylo VIP Prostřeno! na Primě family, které s průměrným počtem 907 tisíc dospělých diváků (podíl 29,42 procenta) porazilo reality show Farma na Nově. Informoval o tom PR koordinátor FTV Primy Marek Winkler. Farmu podle serveru MediaGuru.cz sledovalo v průměru 783 tisíc dospělých diváků, což stačilo na podíl 24,84 procenta. Vyplývá to z výsledků elektronického měření sledovanosti, které pro Asociaci televizních organizací (ATO) zajišťuje společnost Mediaresearch.

MMF23 tip3

K TÉMATU: Prima family stahuje z vysílání pořad Na vlastní riziko. U diváků neuspěl

Skupině Prima se za úterý podařilo v souhrnném celodenním podílu na dospělém publiku porazit ostatní televizní společnosti a stát se lídrem. Všechny tři kanály Primy oslovily v průměru 28,79 procenta. Druhou pozici získala podle serveru MediaGuru.cz Česká televize s kumulovaným podílem 27,68 procenta a třetí Nova Group s 26,49 procenty. Nad šestiprocentní podíl na trhu u dospělých diváků se dostala televize Barrandov a až k sedmi procentům (6,73 procenta) dosahovala zpravodajská ČT 24.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).