Hlavní navigace

Virtuální měny – zbraň na zničení klasických peněz?

Redakce

Otázkami z oblasti virtuálních měn se bude podrobně zabývat červnová konference s názvem Bitcoin a další kryptoměny.

V úterý 17. června se Francouzský institut v Praze stane dějištěm setkání fanoušků a všech zájemců o virtuální měny. Půldenní konference Bitcoin a další kryptoměny slibuje odpoledne nabyté informacemi o měně Bitcoin, posledních trendech na světových finančních trzích, o tom, co může investování do Bitcoinu přinést, jak je řešena bezpečnost, jaké přináší výzvy nebo naopak rizika, technická řešení a v neposlední řadě bude řeč také o budoucnosti Bitcoinu.

Mezi přednášejícími najdete známé popularizátory Bitcoinu Jana HrachaMarka Palatinuse, odborníka na právo v oblasti virtuálních měn Pavla Hejla, spolumajitele Bitcoin burzy Bitstock Igora Uherčíka a další zajímavé osobnosti.

Registrace na akci probíhají přes online formulář.

Více informací o akci najdete na stránkách: konference Bitcoin a další kryptoměny

Našli jste v článku chybu?
28. 5. 2014 9:16
JKL (neregistrovaný)

Já se zase musím smát tomu, když někdo propaguje nějaké řešení nebo věc, která je úplně skvělá ve 38 ohledech, jenom má takovou maličkou chybičku, že neplní svůj základní účel :-D

Připomíná mi to jednu divadelní komedii, kde jistý člověk propagoval převratný vynález - koženou žárovku a demonstroval její výhody - nerozbije se, nepálí, má nulovou spotřebu, dobře se přenáší... A má jenom jednu, jedinou nevýhodu, že nesvítí, ale vzhledem k množství výhod je to přece úplně zanedbatelná věc :-D.

28. 5. 2014 11:19
Karel (neregistrovaný)

Až budete příště vyjadřovat svůj názor na něco, o čem toho evidentně moc nevíte, zkuste si na to rozsvítit normální žárovku - u té kožené jste se trochu zacyklil a v té tmě se vám popletla písmenka (a také pojmy s dojmy). Váš BitcCiont je zřejmě jen překlep, to můžeme pominout :-) Jestli však považujete týdenní výkyv o 25% za hlavní nevýhodu bitcoinu, tak to potěš koště. Bitcoin je v této chvíli považován stále ještě spíš za komoditu - a je jen jednou z mnoha komodit, které mají podobné výkyvy -…