Hlavní navigace

Vivantis spouští slovenskou verzi svého obchodu s přírodní medicínou

18. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Prozdravi.cz v Česku, Prezdravie.sk u východních sousedů. Vivantis pod křídly E-commerce Holdingu rozšiřuje záběr.

Zdraví na internetu je dalším rostoucím trhem. Potvrzuje to koneckonců i úspěch Pilulky bratrů Kasových. Vivantis, už pod vedením lidí Jana Jírovce z E-commerce Holdingu, rozjíždí slovenskou verzi svého serveru Prozdravi.cz.

Hned od začátku firma do katalogu slovenského e-shopu nasypala 12 tisíc položek z oblasti zdravé výživy, přírodní kosmetiky, hubnutí či přírodních doplňků stravy.

„I v české mutaci Prozdravi.cz jsme nedávno výrazně rozšířili sortiment. Aktuálně čítá naše nabídka více než 2000 produktů zdravé výživy a více než 7000 produktů volně prodejného lékárenského sortimentu. Všechny tyto produkty mají k dispozici automaticky také zákazníci Prezdravie.sk,“ dodává šéf e-shopu Vivantis Martin Rozhoň.

Jeho společnost na Slovensku funguje už od loňského podzimu s e-shopem Vivantis.sk. Slovenský trh láká ale i další e-shopy ze stáje E-commerce Holdingu. Před prázdninami otevřel slovenskou pobočku Bambino.sk nákupní klub pro maminky Prodeti.cz

MMF24

A spanilá jízda tuzemských e-shopů letos pokračuje. Bonami Václava Štrupla si loni vystřihl polskou verzi a letos v dubnu vstoupil i na Slovensko. Slováci sice mohli nakupovat na Bonami už dosud, ale lokalizovaná verze jim umožní platit eurem a dostanou vlastní zákaznickou podporu.

Slovensko má letos do firemního účetnictví zanést tržby ve výši jednoho milionu eur. Celkem by Štrupl rád letos loňské tržby zdvojnásobil a překonal jeden milion registrovaných uživatelů. Bonami by měl brzy následovat i další rostoucí projekt ze stáje Mitonu – Domodi.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).