Hlavní navigace

Vivantis

Česká společnost, která provozuje několik e-shopů. K nejznámějším patří například Prozdravi.cz, Krasa.cz, Parfemy.cz nebo Vivantis.cz. Zakladatelem je podnikatel Martin Rozhoň. Do firmy v roce 2014 vstoupil strategický partner Mall Group 
(dříve E-commerce Holding), který je spoluvlastněný skupinou Rockaway Jakuba Havrlanta a společností Czech Media Invest, Daniela Křetínského a Patrika Tkáče. Mall Group je nyní úplným vlastníkem společnosti Vivantis.

Martin Rozhoň (Vivantis): Skupina Vivantis už celá patří Mall Group, já investuji do startupů

Český e-commerce trh si časem mezi sebe rozdělí hegemoni Alza a Mall a k nim přibude Alibaba a Amazon, předpovídá dnes už bývalý majitel e-shopové skupiny Vivantis.

Doba čtení: 1 minuta

Vivantis spouští slovenskou verzi svého obchodu s přírodní medicínou

Prozdravi.cz v Česku, Prezdravie.sk u východních sousedů. Vivantis pod křídly E-commerce Holdingu rozšiřuje záběr.

Doba čtení: 1 minuta

Majitel Parfemy.cz spouští nový e-shop, spojuje nabídky všech ostatních

Nový e-shop Vivantis.cz nabízí sortiment Krasa.cz, Parfemy.cz, Prozdravi.cz, Hodinky.cz, Sperky.cz a Modnidoplnky.cz na jednom místě.

Doba čtení: 2 minuty

Havrlantův E-commerce Holding vstupuje do skupiny Vivantis

Letošní rok je investiční skupina Jakuba Havrlanta k nezastavení. Kromě startupů výrazně posiluje i svou e-commerce stáj.

Doba čtení: 1 minuta

Internetový prodejce Vivantis otevírá kamennou výdejnu zboží v Praze

Firma dnes v Praze oficiálně zahájila provoz své první pražské kamenné výdejny. Chce tak uspokojit poptávku po osobních odběrech.

Doba čtení: 1 minuta