Hlavní navigace

Bonami dál expanduje. Po loňském Polsku startuje na Slovensku

Autor: Bonami
Jan Beránek

Projekt Mitonu a Václava Štrupla to vzal na Slovensko oklikou, ale před ostrým startem měl u našich východních sousedů už 40 tisíc předregistrovaných uživatelů.

Před rokem se Bonami naučilo polsky, teď dostává třetí jazykovou mutaci. Do konce roku by chtěl mít nákupní klub s designovými doplňky na Slovensku 200 tisíc odběratelů. Ambice vstupu na Česku nejbližší trh naznačoval zakladatel serveru Václav Štrupl už v únorovém rozhovoru na Lupě.

 Model, kdy každý den nabízíme nové designové věci za výhodné ceny, se v Česku osvědčil a Slovensko bylo od začátku v plánu jako jedna ze zemí pro rozšíření, tvrdí v tiskové zprávě Štrupl. Jeho obchod uzavřel loňský, teprve druhý rok fungování, se stomilionovým obratem s tím, že provozně by měla být v plusu od poloviny roku 2014

Slovensko má letos do firemního účetnictví zanést tržby ve výši jednoho milionu eur. Celkem by Štrupl rád letos loňské tržby zdvojnásobil a překonal jeden milion registrovaných uživatelů. 

Content 2017 - tip Footshop


Zdroj: Bonami

Zkušenost ze Zľavomatu ukazuje, že slovenští zákazníci chtějí plnohodnotné lokální služby. Bonami je dalším projektem, kterým se budeme ucházet o jejich přízeň, následovat by mělo rychle rostoucí Domodi, komentuje vstup na Slovensko Michal Jirák z Mitonu. Slováci totiž mohli nakupovat na Bonami už teď, lokalizovaná verze jim ale umožní platit eurem a dostanou vlastní zákaznickou podporu. 

Ta ale bude operovat v Praze. Dali jsme dohromady tým slovenských kolegů a budou kompletní agendu řešit z naší pražské kanceláře, vysvětluje Štrupl.

Našli jste v článku chybu?
18. 4. 2015 7:52
Bonahnis (neregistrovaný)

Další obchodníci s lidskou hloupostí namátkou jsem projel asi 20 produktů vše šunty z Číny ovšem hezky nafocené ale bohužel za tak přemrštěnou cenu že to snad ani neni možný. Opravdu je mi záhadou co tam nakupuje za blázny. Držák na kolo za 1290kč když na Heurece ten samý najdete za 260kč u konkurence atd atd. Takových jobovek je tam mraky. Znám člověka co jim ty šunty z Číny vozí takže nejde o nějaké tipování jak to asi je. Například to jejich slavné luxusní růžové nářadí kdyby lidi znali nákup…