Hlavní navigace

Vlastník Evropy 2 a Frekvence 1 zastupuje další tři weby, mimo jiné i DSL.cz

23. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Lagardère Active ČR si od této spolupráce slibuje především oslovení nových cílových skupin a tím pádem i větší atraktivitu pro inzerenty a mediální agentury.

Společnost Lagardère Active ČR, mimo jiné provozovatel rozhlasových stanic Evropa 2, Frekvence 1, Bonton a dalších, rozšiřuje svou působnost o další internetové projekty. Kromě portálu Koule.cz, dětského webu Pigy.cz a motoristického MOTOmailu.cz mu nyní na poli reklamy patří také stránky DSL.cz, KalorickéTabulky.cz a Odpovědi.cz. Firma to dnes oznámila s tím, že všechny portály zastupuje již od začátku letošního roku. Lagardère počítá díky této investici v Česku nejen se zvýšením zásahu internetové populace, ale i rozšířením tematické nabídky pro inzerenty a mediální agentury.

Cloud23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Lagardere: Český rozhlas nevhodně ovlivňuje rozhodování RRTV o licenci BBC

DSL.cz je server zaměřený na informace o internetových službách, obsahu a telekomunikacích s důrazem na problematiku připojení k internetu. Počet unikátních návštěvníků se měsíčně pohybuje okolo 170 tisíc. KalorickéTabulky.cz jsou aplikací zaměřenou na uživatele, kteří se zajímají o zdravý životní styl a mají okolo 100 tisíc registrovaných uživatelů. Odpovědi.cz jsou komunitním webem typu otázka/odpověď. Návštěvník webu může položit libovolný dotaz a získat odpovědi od ostatních uživatelů. K dispozici je mimo jiné i fulltextové vyhledávání v databázi zodpovězených otázek.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).