Hlavní navigace

Vlastník Skylinku a CS Linku, lucemburská M77 Group, fúzuje s mateřskou M7 Group

2. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česko-slovenské satelitní platformy dosud byly v rámci holdingu vyčleněny do samostatné společnosti, nyní se stávají přímou součástí portfolia M7 Group

Stejného provozovatele jako rakouská satelitní služba AustriaSAT, holandská CanalDigitaal či TV Vlaanderen a TéléSAT mají od 31. prosince česko-slovenské satelitní platformy Skylink a CS Link. Jejich operátor, lucemburská společnost M77 Group, fúzovala s mateřskou firmou M7 Group. „Všechny právní a obchodní vztahy společnosti M77 Group S.A. automaticky přecházejí ke dni fúze na společnost M7 Group S.A.,“ oznámili zástupci satelitního Skylinku.

K TÉMATU: Skylink a CS Link mají 2,5 milionu karet. Sto tisíc zákazníků si předplácí HD kanály

„Obchodní značky Skylink® a CS Link® jsou od 1. 1. 2013 používané pod licencí M7 Group S.A. Fúze nemá žádný vliv na programovou nabídku, ceník ani služby zákazníkům Skylinku a CS Linku,“ dodal provozovatel obou největších satelitních služeb na českém a slovenském trhu. Dosud byly obě platformy v rámci holdingu vyčleněny v samostatné společnosti, nyní se tedy stávají přímou součástí portfolia M7 Group.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).