Hlavní navigace

Vodafone mění nabídku iPhonu, ceny představil i T-Mobile

Jiří Macich ml.

Vodafone necelý den po zveřejnění cen týkajících se nástupu velmi očekávaného telefonu Apple iPhone 3G na český trh nabídku aktualizoval. Ta původní vzbudila dosti negativní reakce a tak Vodafone dnes odpoledne zveřejnil nabídku jinou. Rozhodli jsme se vyslyšet naše zákazníky. Nabízíme jim velmi výhodné ceny iPhonu s datovým tarifem, přičemž ale neporušíme naší strategii neuvazovat zákazníky na roky. Ceny iPhonu jsem při koupi s vybranými Nabitými tarify snížili o dva tisíce korun, říká Karel…

Vodafone necelý den po zveřejnění cen týkajících se nástupu velmi očekávaného telefonu Apple iPhone 3G na český trh nabídku aktualizoval. Ta původní vzbudila dosti negativní reakce a tak Vodafone dnes odpoledne zveřejnil nabídku jinou.

Rozhodli jsme se vyslyšet naše zákazníky. Nabízíme jim velmi výhodné ceny iPhonu s datovým tarifem, přičemž ale neporušíme naší strategii neuvazovat zákazníky na roky. Ceny iPhonu jsem při koupi s vybranými Nabitými tarify snížili o dva tisíce korun, říká Karel Holub, ředitel taktického marketingu ve Vodafonu.

Dnes ceny iPhonu zveřejnil také T-Mobile. Konkurenční Telefónica O2 se s cenami iPhonu pochlubila jako vůbec první a včera přišlo poměrně překvapivé oznámení o rozšíření její UMTS sítě na více než 70 procent populace během následujících dvou až tří let. Vodafone kontruje připomenutím, že jeho pokrytí EDGE je mnohem vyšší než u Telefóniky a je klientům dostupné již nyní.

Našli jste v článku chybu?
21. 8. 2008 8:33
stoural (neregistrovaný)
Nikdo internet necenzuruje. TO se chce uklidnit. Nechapu to. Vodafone blokuje mobilni pristup k jakymsi pedofilnim strankam. Mobilni pristup pouziva mizive procento lidi a jeste mizivejsi procento lidi ma potrebu chodit na tyto stranky. Presto povyk odpovida tomu, jakoby VF blokoval snad vsechno. Bud je to rizena kampan proti VF nebo lide jsou jeste hloupejsi a blbejsi nez jsem si myslel.