Hlavní navigace

Vodafone nabízí čtečku časopisu Čilichili pro Android

Martin Vyleťal

Vodafone dnes začal nabízet čtečku časopisu ČILICHILI pro telefony s operačním systémem Android. Zajímavá je ručně kresleným designem, za kterým stojí grafik Tomáš Drahurád, který je například autorem designu “asociální sítě” memeReactor. Aplikace obsahuje všechny aktuální články, ale i množství unikátních článků, které se do tištěného časopisu nevešly. Články umožňuje sdílet prostřednictvím sociálních sítí a e-mailu. Součástí aplikace je také katastrofický horoskop.

Vodafone dnes začal nabízet čtečku časopisu ČILICHILI pro telefony s operačním systémem Android. Zajímavá je ručně kresleným designem, za kterým stojí grafik Tomáš Drahurád, který je například autorem designu “asociální sítě” memeReactor.

Aplikace obsahuje všechny aktuální články, ale i množství unikátních článků, které se do tištěného časopisu nevešly. Články umožňuje sdílet prostřednictvím sociálních sítí a e-mailu. Součástí aplikace je také katastrofický horoskop.

Vodafone v současné době pracuje na zpřístupnění aplikace i pro ostatní operační systémy jako iOS, Windows Phone, Symbian a MeeGo.

Aplikace vznikla ve vývojářském studiu Inmite. Stáhnout si ji můžete na Android Marketu.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?