Hlavní navigace

Vodafone nabízí firmám výhodnější datový roaming

19. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vodafone nyní pro firemní zákazníky využívající služby Vodafone OneNet nabízí od poloviny srpna datový roaming za novou cenu. Za stažení 1 MB dat firemní zákazníci nyní zaplatí 5,95 Kč (včetně DPH). Nabídka platí pro Velkou Británii, Německo, Holandsko, Španělsko, Itálii, Portugalsko, Irsko, Maltu, Řecko, Maďarsko a Rumunsko. Novým balíčkem vycházíme vstříc rostoucímu zájmu firemních zákazníků o připojení k Internetu a e-mailu během jejich služební cesty do zahraničí, říká Jan Schmiedhammer,…

Vodafone nyní pro firemní zákazníky využívající služby Vodafone OneNet nabízí od poloviny srpna datový roaming za novou cenu. Za stažení 1 MB dat firemní zákazníci nyní zaplatí 5,95 Kč (včetně DPH). Nabídka platí pro Velkou Británii, Německo, Holandsko, Španělsko, Itálii, Portugalsko, Irsko, Maltu, Řecko, Maďarsko a Rumunsko. Novým balíčkem vycházíme vstříc rostoucímu zájmu firemních zákazníků o připojení k Internetu a e-mailu během jejich služební cesty do zahraničí, říká Jan Schmiedhammer, ředitel firemního marketingu a zákaznických řešení ve Vodafonu. Měsíční paušál služby Vodafone OneNet Roaming Data činí na jednu SIM kartu 777 korun i s daní.

Už v květnu Vodafone pro firmy představil balíček pro výhodnější volání ze zahraničí Vodafone OneNet Roaming Hlas. Minuta odchozího i příchozího volání ze zahraničí vyjde na 3,57 Kč. Stejně stojí i jedna krátká textová zpráva odeslaná ze zahraniční. Měsíční paušál na jednu SIM kartu činí 777 korun (vč. DPH). Díky hlasovému balíčku, který jsme spustili v květnu, se celkový počet provolaných minut i odeslaných SMS u zákazníků služby Vodafone OneNet každý měsíc zvyšuje, tvrdí Jan Schmiedhammer. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).