Hlavní navigace

Vodafone představil datový tarif pro smartphony

1. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vodafone od dnešního dne zařadil do nabídky nový datový tarif Internet v mobilu naplno určený zejména majitelům smartphonů. Je k dispozici zákazníkům s paušálem i předplacenou kartou a vyjde na 315 korun měsíčně. Kdo má aktivovanou službu Po svém, tak zaplatí 283 korun a 50 haléřů měsíčně. FUP operuje s datovým limitem 500 MB, což není mnoho, ovšem ve srovnání s tarify Internet v mobilu na měsíc (za 177 korun s limitem 100 MB) nebo Připojení na dlouho (za 500 korun do přenosu 300 MB) je to…

Vodafone od dnešního dne zařadil do nabídky nový datový tarif Internet v mobilu naplno určený zejména majitelům smartphonů. Je k dispozici zákazníkům s paušálem i předplacenou kartou a vyjde na 315 korun měsíčně. Kdo má aktivovanou službu Po svém, tak zaplatí 283 korun a 50 haléřů měsíčně. FUP operuje s datovým limitem 500 MB, což není mnoho, ovšem ve srovnání s tarify Internet v mobilu na měsíc (za 177 korun s limitem 100 MB) nebo Připojení na dlouho (za 500 korun do přenosu 300 MB) je to zatím nejlepší nabídka tohoto operátora. Připojení je možné jak přes GPRS/EDGE, tak přes budovanou 3G síť.

Obliba chytrých telefonů mezi zákazníky neustále roste. V současnosti si je kupuje každý pátý zákazník Vodafonu. Chceme jim proto nabídnout výhodný tarif pro surfování a využívání aplikací ke stahování e-mailů či komunikaci na sociálních sítích, uvedla Stephanie Jackson, marketingová ředitelka pro nefiremní zákazníky Vodafonu. Aktuálně běží na nový tarif akce, takže až do října zákazníci, kteří si jej aktivují, budou měsíčně platit 177 korun a od listopadu pak už výše uvedenou standardní sazbu. Všechny zmíněné ceny jsou s DPH. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.